Dezinfekci prostor pro Poslaneckou sněmovnu v Praze

Tento úkol jsme přijali s velkou zodpovědností a snažili jsme se zajistit, aby byly prostorové dezinfekce provedeny co nejefektivněji a s minimálním rušením práce poslanců a zaměstnanců.

Před samotnou dezinfekcí jsme provedli důkladné přípravné práce. Nejprve jsme se seznámili s prostorami, které jsme měli dezinfikovat, a zjistili jsme, které oblasti jsou nejvíce ohroženy šířením virů a bakterií. Poté jsme vymezili bezpečnou zónu pro naše pracovníky a prošli jsme si postup, který jsme měli dodržet při dezinfekci.

Samotná dezinfekce probíhala několik hodin a zahrnovala dezinfekci všech povrchů, včetně stolů, židlí, podlah, dveří a dalších předmětů. Dezinfikovali jsme také všechny elektronické zařízení, jako jsou klávesnice, myši a telefony. Po dokončení práce jsme zkontrolovali účinnost dezinfekce pomocí speciálních testů a ujistili se, že jsou prostorové dezinfekce bezchybně provedeny.

Snažíme neustále zdokonalovat naše technologie a postupy a dodržovat všechny předpisy a normy v oblasti dezinfekce a sanace prostor.

Jsme hrdí na to, že jsme mohli pomoci Poslanecké sněmovně v Praze a že jsme mohli přispět k ochraně zdraví a bezpečnosti poslanců a zaměstnanců.